Ремонт обладнання

Ремонт супутникового телебачення у Львові.

Системам супутникового телебачення у Львові як і будь-якій іншій побутовій техніці властиво виходити з ладу. Це не означає що вони не надійні , просто завжди є якийсь відсоток браку , або ж встановлення та підключення були зроблені не професійно. Установники супутникових систем у більшості випадків дають 1 рік гарантії на встановлену їм антену , і впродовж цього гарантійного періоду зобов'язуються усувати всі вади безкоштовно , але що робити після року , коли вийшла гарантія ? Нижче будуть наведені деякі типи поломок та методи їх вирішення .

 

Поширені типи несправностей супутникових антен:

1 . Деякі канали перестають транслюватися , кодуються , або ж замість одного каналу показує зовсім інший . У даній ситуації це не є поломка , просто з часом ТВ канали можуть змінювати параметри свого мовлення ( частоту , швидкість потоку) і все що потрібно , це перепрошити тюнер або ж просто змінити в ньому дані параметри . Це можете зробити і Ви самі , маючи деякі навички роботи з тюнером. Завжди з актуальним списком каналів можна ознайомитися в таблиці каналів .

2 . Тюнер включається тільки після багаторазових натискань на кнопку ( тумблер ) включення , горить тільки зелена лампочка на його дисплеї або ж він зовсім не включається. У дев'яносто випадків із ста , причиною даної поломки є вихід з ладу конденсаторів в блоці живлення. Якщо у Вас є деякі навички в радіоелектроніці , не полінуйтеся розібрати свій ресівер і візуально оглянути його елементи . Дані конденсатори можна дізнатися по характерному зовнішньому вигляду , вони здуваються , і навіть іноді видно вибігла якась коричнева рідина з них. У більшості випадків це електроліти ємністю 1000 МКФ , 470 МКФ . При вартості таких радіодеталей на ринку близько 2-3 грн . за штуку , ремонт в майстерні обійдеться не менше 50 грн .

3 . Більшість каналів показують не стійке , зображення « сипле квадратами » , деякі зовсім перестали показувати . Для вирішення проблеми доведеться викликати фахівців . Дана несправність трапилась на самій супутниковій антені , і що саме сталося з нею сказати важко , варіантів може бути безліч .