Встановлення супутникового телебачення у Львові.

1. Кодування українських каналів 2020.

2. Офіційний оператор супутникового телебачення Viasat.

3. Вартість заміни супутникового тюнера.

4. Вартість встановлення супутникового телебачення.

4. Інтернет телебачення IPTV.

5. Ремонт супутникового телебачення.

Встановленням та ремонтом супутникового телебачення ми займаємось більше 10 років. Великий об'єм проведених нами робіт дозволяє оптимально підібрати найкарщий варіант ціна-якість супутникового комплекту, які дозволять максимально задовільнити потреби та бажання наших клієнтів.

Основні питання, які потрібно для себе визначити нашому клієнту - скільки потрібно телевізорів підключити до супутникового телебачення, та чи є якісь особливі вподобання до каналів (для прикладу такі канали як discovery, national geographic, travel channel, TV1000, Кинохит, Футбол). А більш детально та індивідуально ми завжди зможемо проконсультувати при телефонній розмові або БЕЗКОШТОВНОМУ віїзді на місце встановленння обладнання.


Кодування українських каналів 2020

 З 20 січня 2020 року чотири найбільших медіа-групи в Україні такі як 1+1 media, StarLight Media, Inter Media Group та Медіа група Україна закодують 23 українські канали.

Список українських каналів які будуть закодовані 20 січня 2020 року:

  • 1+1 Media: 2+21+1 ТЕТ, ПлюсПлюс, УНІАН, Бігуді;

  • StarLightMedia: СТБ, ICTV, Новий канал, М1, М2, Оце;

  • Inter Media Group: Інтер, НТН, К1, К2, Мега, Піксель, Zoom, Enter-фільм;

  • Медіа група Україна: ТРК Україна, НЛО ТБ, Індиго, Ескулап ТБ.

Для подальшого перегляду даних каналів вам потрібно або поміняти ваш супутниковий тюнер на тюнер офіційного оператора супутникового телебачення Віасат, або встановити нову супутникову антену з тюнером який підтримує національного оператора телебачення.

 

Офіційний оператор супутникового телебачення Viasat

Право на трансляцію та продаж кодованих українських каналів отримав офіційний оператор супутникового телебачення Віасат. 

Віасат пакети:

VIASAT

НАЦІОНАЛЬНИЙ

89 грн/міс

   список каналів   

 

 

VIASAT

  СІМЕЙНИЙ  

109 грн/міс

  список каналів   


VIASAT

ПРЕСТИЖНИЙ 

179 грн/міс

   список каналів   

VIASAT

ПРЕСТИЖНИЙ HD

249 грн/міс

список каналів


VIASAT

ПРЕМІУМ HD

299 грн/міс

  список каналів


Вартість заміни супутникового тюнера.

Вартість тюнера Viasat для перегляду кодованих українських каналів складає 1100 грн. Виїзд майстра для встановлення, налаштування та активації відповідного пакету каналів складає 400 грн.

 

Вартість встановлення супутникового телебачення.

Вартість по встановленню супутникового телебачення визначається індивідуально при виїзді до замовника. Для прикладу, вартість встановлення обладнання на 3 головки для одного телевізора становить 300 грн а для двох 350 грн. Вартість також визначає складність прокладки кабелю від антени до тюнера - в коробах, в кабельних шахтах або в плінтусах.

 

"Стандарт комплект" передбачає встановлення максимально якісного обладнання з тюнерами HD якості зображення. Для прикладу: кронштейн оцинкований, кабель Finmark чорний для зовнішнішнього прокладання, більш чутливі головки які дозволяють отримати максимальну якість сиглалу з тарілки.

 

Назва На 1 ТВ На 2 ТВ На 3 ТВ На 4 ТВ
Антена супутникова діаметер 0.85 1 шт 1 шт 1 шт 1 шт
Конвертер (Головки)Opticum LPT-4  3 шт 3 шт 3 шт 3 шт
Z кріплення бокових головок 2 шт 2 шт 2 шт 2 шт
Discq перемикач головок  EuroskyDSW-7107P 1 шт 2 шт 3 шт 4 шт
Кронштейн для антени 1 шт 1 шт 1 шт 1 шт
Тюнер U2C M2 Mini 1 шт 2 шт 3 шт 4 шт
Кабель (рахується по факту викорстання) м м м м
Загальна вартість обладнання  2040 грн 3696 грн 5110 грн 6356 грн

 

 

Інтернет телебачення IPTV

Стрімке поширення швидкісного інтернету підхопило за собою розвиток інтернет телебачення яке дозволяє дивитися дуже різноманітні канали в безкоштовному варіанті, або за помірну оплату. Для прикладу, такі канали як Discovery, Animal Planet, TV1000, Футбол за допомогою супутникового телебачення у безкоштовному форматі  переглядати неможливо, а от інтернет телебачення дає таку можливість. Звичайно, щоб налаштувати даний перегляд потрібно мати деякий технічий рівень знань, але все ж таки можливо. Наразі дану можливість перегляду цікавих каналів дає медіа приставка U2C M2 Mini.

U2C M2 Mini

 

Ремонт супутникового телебачення.

Якщо ви читаєте даний розділ, заначить у вас вже є супутникове телебачення, але вам потрібно вирішити деякі проблеми повязані з ним. В даному розділі ми постараємось описани найбільш типові помилки підключення суптникового телебачення, або найпростіші способи виявлення несправностей в супутниковому телебаченні, які ви можите спробувати усунути самі, або викликати нашого спеціаліста, який це зможе швидко і професійно зробити за вас.

  • Телевізор пише відсутній сигнал. Для початку потрібно пересвідчитись, що тюнер включений. Зазвичай увімкнений режим засвідчує зелена лампочка і відображається номер каналу.  "Немає сигналу" може писати як тюнер так і телевізор. Найпростіший спосіб дізнатись - це спробувати викликати списки каналів, які видає тюнер. Якщо списки каналів відсутні, значить потрібно перевірити чи правильно вибраний відео вихід на телевізорі, та чи надійно закріплені кабелі, які зєднують тюнер та телевізор.

  • Тюнер пише немає сигналу. В даній ситуації вам потрібно пересвідчитись, чи відсутній сигнал з трьох супутників чи тільки з одного, вмикаючи почерзі канали які відповідають за дані супутники. Для прикладу. За канал 1+1 відповідає супутник Amos,  за канал RTR відповідає супутник HotBird, канал 2+2 відповідає супутник Sirius.
    Якщо сигнал відсутній з трьох супутників? то можливою причиною може бути пошкодження телевізійного кабеля, вихід з ладу Disiq перемикача головок, ненадійне закріплення антени або несправність самого супутникового приймача. Більшість несправностей виявляються методом заміни завідомо робочими деталями. 

  • Супутникове телебачення відображає картинку добре, але час від часу "кубікує зображення". Причиною даної несправності може бути або недостатньо якісно налаштована супутникова антена, або насправний супутниковий приймач. Для початку вам потрібно, якщо є можливість, підставити інший супутниковий пириймач, який дозволить зрозуміти де саме шукати проблему, і в залежності від результатів, або займатись ремонтом супутникового приймача, або викликати спеціаліста по налаштуванні супутникової антени.
  • Окремою причиною нестабільної роботи супутникового телебачення можуть бути недостатньо надійно закручені роз'єми, або неякісні розетки, які в основному призначені для звичайного ефірного телебачення а не для супутникового телебачення. Маючи в середині схеми пониження сигналу вони зазвичай послаблюють сигнал, який починає "кубікувати зображення", або тюнер погано перемикає супутники.